سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا و نکول کم+راهنمایی

چگونه میتوانیم سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا و نکول کم داشته باشیم؟ .همانطور که میدانید شما برای ساختن آینده خودتان و اطرافیانتان نیاز به سرمایه گذاری مطمئن دارید فکر کنید مثلا شما امروز 10 میلیون پول را به بانک بسپارید سالی 20 درصد به شما پول میدهد در صورتی که اگر این 10 میلیون را در جای مناسب سرمایه گذاری کنید سال دهم بیش از 500 میلیون سرمایه دارید .

سایتی که امروز به شما معرفی میکنیم یک وبسایت شناخته شده میباشد که در زمینه تامین لوازم دیجیتال و خانگی فعالیت میکند . نحوه کار این وبسایت به این صورت است که شما در این سایت به عنوان تامین کننده ثبت نام میکنید .

این وبسایت تمام اجناس خود را به صورت قسطی به درخواست کنندگان میفروشد و در اصل شما پول این محصول را تامین میکنید تا این سایت بتواند آن محصول را به مشتری خود بفروشد و آن را به صورت قسطی دریافت کند .

حالا اینکه چگونه میتوانید در آن سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا و نکول کم داشته باشید به آن میپردازیم .

سرمایه گذاری مطمئن
سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا
  • سرمایه گذاری پر سود و تضمین شده
  • ضمانت بازپرداخت 100 درصدی اصل و سود پول
  • دریافت ضمانت در هنگام قرارداد
  • کاملا شرعی و قانونی

بررسی شیوه‌های سرمایه گذاری

خوشبختانه قسطی کلاب نحوه سرمایه گذاری را تنها برای یک قشر خاص در نظر نگرفته است و افراد بسیاری می‌توانند با هر نوع شرایطی در قسطی کلاب سرمایه گذاری نموده و در تامین کالا سهیم باشند. در قسطی کلاب به طور کلی 3 مدل برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:

  • اگر فردی بخواهد اصل و سود پول را بعد از پایان یک سال دریافت نماید میزان سود دریافتی برابر با 35% می‌باشد یا یک مقایسه کوچک متوجه می‌شوید که این میزان سود بالاتر از سود بانک‌ها است و همین امر سبب تشویق افراد بسیاری برای سرمایه گذاری می‌شود.
  • اگر فردی بخواهد سود پول را به صورت ماهیانه دریافت نماید و در پایان قرارداد اصل پول پرداخت شود، در این صورت میزان سود دریافتی برابر با 30% است، این روش هم برای افراد بسیاری به عنوان روشی مطمئن و کارآمد مطرح گردیده و به صورت ماهیانه میزان سود خود را دریافت می‌نمایید.
  • در مدل سوم هم شما می‌توانید اصل و سود پول را به صورت ماهیانه دریافت نمایید که در این مورد برابر با 20% سود دریافت می‌نمایید.

 

ضمانت نامه قسطی کلاب برای سرمایه گذاران

اصلی‌ترین ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به سرمایه گذاران خود ارائه می‌نماید اعتبار سنجی دقیق و کامل است که همانطور که ذکر گردید همین مورد سبب می‌شود تا سرمایه گذاران عزیز از ضمانت نامه قسطی کلاب مطمئن شده و بدون هیچ گونه ابهامی اقدام به سرمایه گذاری نمایند.

میزان پولی که شما در قسطی کلاب سرمایه گذاری می‌نمایید برای تامین کالا در نظر گرفته می‌شود و سود شما توسط اقساط مشتریان تامین می‌گردد. در حقیقت ضمانت نامه‌ای که قسطی کلاب به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد چک یا سفته‌ای برابر با اصل و سود پول می‌باشد که در زمان عقد قرارداد در تاریخ تعیین شده به همراه یک نسخه از قرارداد به سرمایه گذار عزیز ارائه می‌گردد.

شیوه دریافت اقساط سرمایه گذاری

همانطور که در بخش های قبلی ذکر گردید 3 روش برای سرمایه گذاری وجود دارد که روش پرداخت سود هم به 3 روش تقسیم می‌شود:

  • اگر قرارداد منعقد شده 35% باشد سرمایه گذار اصل و سود پول را در پایان 1 سال دریافت می‌نماید.
  • اگر قرار داد منعقد شده 30% باشد سرمایه گذار ماهیانه می‌توانید سود مورد نظر خود را دریافت نماید و در پایان یک سال اصل پول را دریافت می‌نماید.
  • اگر قرارداد منعقد شده 20% باشد سرمایه گذار به صورت ماهیانه سود و بخشی از اصل پول را دریافت می‌نماید.

در بیشتر مواقع سرمایه گذاران عزیز تمایل دارند قبل از دریافت سود خود مجدداً در قسطی کلاب سرمایه گذاری نموده و از روش تامین مجدد اقدام نمایند.

آدرس صفحه سایت برای ثبت نام و احتساب بازگشت سرمایه شما در سایت قسطی کلاب

نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات

تبلیغات